Капітан чоловічої збірної України готується бігти спринт

Дмитро Підручний/ Facebook

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний не виступить в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу в Поклюці, яка відбудеться в середу, 5 грудня.

Спортсмен перед стартом сезону перехворів, через що не біг в змішаній естафеті. Однак Дмитро вже розпочав повноцінні тренуваня й готується взяти участь у спринті. Слова біатлоніста цитує Facebook biathlon.com.ua:

«Здоровье уже лучше, приступил к тренировкам. Уже полноценно тренируюсь и готовлюсь к спринту. В индивидуальной гонке я не побегу, еще рано. Я только несколько дней тренируюсь и не успею набрать к индивидуалке оптимальных кондиций.
Почему на тренировке сам? Остальные ребята сегодня отдыхают. Кто гуляет, кто в отели. Во вторник у парней запланирована тренировка, а у меня нет».

Таким чином, у індивідуальній гонці за збірну України виступлять Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Віталій Кільчицький, для якого цей старт стане першим на Кубку світу після півторарічної паузи.

Чоловіча індивідуальна гонка запланована на середу, 5 грудня. Повний розклад та результати гонок Кубка світу дивіться тут.

Нагадаємо, в одиночній змішаній естафеті українська пара Анастасія Меркушина та Артем Тищенко вибороли бронзові нагороди.

 

Першоджерело: XSPORT.ua