На сьомому етапі Кубка IBU в Отепяя сьогодні був нестримний вітер. І такі погодні умови неабияк ускладнили жіночу спринтерську гонку.

Однак навіть це не завадило українкам показати гарні результати.  Більше того – цей старт можемо вважати кращим серед командних гонок сезону в Кубку IBU.

Найкраще відпрацювала в спринті Яна Бондар. Уперше в сезоні спортсменка пробилася до першої десятки на міжнародному старті. Серед недоліків біатлоністки на дистанції – лише один промах під час стрільби лежачи. Проте вже на стійці Яна зробила п’ять влучних пострілів за 29 секунд. Останнє коло українка подолала з максимальною для себе швидкістю. Як результат – п’ята позиція і місце у квітковій церемонії. А разом із ними – третя швидкість «чистим ходом» і абсолютно краще останнє коло.

Жодного разу не схибила під час стрільби сьогодні Ольга Абрамова. Проте відгуки нещодавньої хвороби все ще дають про себе знати. Нині спортсменка – з 15-м місцем.

Юлія Журавок мала один промах у стрільбі лежачи та з понад хвилинним відставанням завершила спринт 21-ю.

Надія Бєлкіна, попри гарну швидкість «чистим ходом», три схибила на вогневих рубежах. Сьогодні вона – 25-аю

За рейтингом загального заліку Кубка IBU, Надія Бєлкіна впевнено тримається на шостій позиції й претендує на додаткову квоту під час останнього етапу Кубка світу. Юлія Журавок нині 13-а.

У Кубка націй IBU Україні вдалося міцно закріпитися в першій п’ятірці.

Спринт. Жінки
1.  Хлое Шевальє (0+0)  22:18,1
2.  Яніна Хеттіх (0+0)  +5,2
3.  Юліанне Фрювірт (0+1)  +12,9

5.  Яна Бондар (1+0)  +17,4
15.  Ольга Абрамова (0+0)  +53,2
21.  Юлія Журавок (1+0)  +1:13,8
25.  Надія Бєлкіна (2+1)  +1:19,0

Повні результати гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка IBU і Кубка націй IBU