Стартував Кубок світу з біатлону 2019/2020! У шведському Остерсунді відбулася перша гонка — одиночна змішана естафета. Україну в ній представили Анастасія Меркушина та Артем Тищенко. Нагадаємо, минулого сезону в цій же гонці в Поклюці наші біатлоністи посіли третє місце. Сьогодні ж нашим спортсменам зовсім трохи забракло до місця на п’єдесталі.

Із першим етапом естафети Настя справилася блискуче. Спортсменка не припустилася жодної хиби на вогневих рубежах і лідируючи передала естафету Артему.

Артем із перших метрів дистанції почав збільшувати відрив від найближих конкурентів. На стійці, на жаль, довелося використати запасний набій, але навіть попри це наш спортсмен впевнено утримував лідерські позиції вже з 28 секундами переваги.

Повторити успіх першого етапу на третьому Анастасії Меркушиній не вдалося. На лежці — один запасний набій, а стійка завершилася для українки трьома штрафними колами. На четвертий етап естафети Артем Тищенко виходив шостим.

І треба відзначити справжню спортивну майстерність Артема! Зробив усе від себе залежне. Незважаючи на один промах на стійці, закритий першим же запасним набоєм, Артем зміг залишити позаду естонця й вибороти для України четверте місце. До бронзи сьогодні забракло 20 секунд.