Ось і відбувся перший день першого етапу Кубка світу з біатлону 2019/2020. Дві естафети тривали сьогодні в шведському Остерсунді. Далі — про класичну.

Розпочинала гонку для української збірної Віта Семеренко, і два кола наша біатлоністка впевнено пройшла в групі лідерів. Зіпсувала гарний початок хиба на стійці, яку виправити спортсменка змогла лише другим запасний набоєм. Естафету Дар’ї Блашко Віта передала шостою.

Для Дар’ї Блашко сьогодні відбувся дебют на Кубку світу, і треба зазначити, що трималася дівчина досить впевнено.  Одну хибу мала спортсменка на стійці, її можемо «списати» на вітер. Проте, звичайно, ходом біатлоністка помітно поступалася суперницям із «зірковими» іменами. Передавала етап Дар’я сьомою. Як для дебюту — чудовий показник.

У чоловічій частині естафети для українців відбулася заміна спортсменів. Через проблеми зі спиною взяти участь у гонці не зміг капітан Дмитро Підручний. Його замінив Артем Прима. Не пощастило Артему вже з першого вогневого рубежу. Штрафне коло «відкинуло» його за межі першої десятки. Але більш вдала робота на «стійці» і старанний хід допомогли «реабілітуватися» українцю до дев’ятого місця.

Завершував естафету Тарас Лесюк. Враховуючи два запасних набої в «лежці» й штрафне коло після «стійки», фінішувати спортсмен зміг лише 15-м.

Завтра перший етап Кубка світу з біатлону продовжиться спринтерськими гонками.

Змішана естафета
1.  Італія  (0+9)  1:05:56,1
2. Норвегия Норвегія  (0+15)  +4,1
3. Швеция Швеція  (0+11)  +59,9
4.  Росія  (1+13)  +1:44,9
5.  Австрія  (1+10)  +1:53,6
6.  Швейцарія  (1+15)  +1:55,5

15. Украина Україна (2+12)  +3:52,3

Повні результати гонки — тут
Оновлений рейтинг Кубка націй