Українська біатлоністка Ольга Абрамова тільки-но в грудні 2020 року народила доньку Аксенію, а вже в серпні 2021 року приєдналася до команди для повноцінної підготовки до нового сезону. Перед вильотом на заключний тренувальний збір до норвезького Бейтоштолен Ольга в інтерв’ю розповіла про період адаптації після повернення в спорт, поділилася очікуваннями від контрольних тренувань і старту сезону.

Ольга Абрамова перед вильотом на заключний тренувальний збір

Ольго, як почуваєшся перед найвідповідальнішою частиною підготовки до сезону?

Вилітаю на збір до Норвегії з добрим настроєм, адже нарешті ми зможемо тренуватися на снігу. На попередньому зборі в Італії нам цього не вдалося, бо не було снігу. Самопочуття також непогане, якщо врахувати, що перед збором в Італії я захворіла. Однак зараз уже відновилася й почуваюся добре. Нарешті розпочнемо нашу снігову підготовку, чому я дуже рада.

Ти приєдналася до команди лише в серпні. Як пройшов період адаптації та загалом підготовка до сезону?

Було досить непросто, бо отримувала серйозні навантаження. Ніхто не робив поблажок на те, що я нещодавно народила (сміється). Ну це й зрозуміло, адже сезон дуже відповідальний і часу на розгойдування немає. Тому підготовка була трохи форсованою. Сподіваюся, що такі серйозні навантаження принесуть свої результати.

Чи вже відійшла повністю від хвороби?

Слава Богу, жодних проблем зараз немає. На зборі зробили необхідне коригування в тренуваннях, навантаження були в міру, щоб плавно увійти в режим після хвороби.

Ти вже налаштовуєшся на контрольні перегони, які заплановані в рамках збору в Бейтоштолені?

Так, перегони будуть, але поки що невідомі дати відборів, скільки людей відбиратиметься. Основний акцент у підготовці робимо на старти Кубка світу та Кубка IBU, а контрольні перегони – це вже робочі моменти.

Вдома хоч встигла трохи перевести дух?

Вдома встигла добре попрацювати, виконала всі тренування, які були втрачені через хворобу та які прописав тренер. Сподіваюся, це дасть свої плоди.

Джерело: xsport.ua