Відбувся вже другий день головних змагань світу з біатлону. Сьогодні, за програмою чемпіонату, в італійському Антхольц-Антерсельві тривала жіноча спринтерська гонка. Склад п’єдесталу цього разу виявився не зовсім очікуваним, а ось квіткова церемонія для української збірної — дуже приємною.

За крок від бронзи завершила спринт капітан нашої команди Олена Підгрушна. Після промаху на першій стрільбі українка почала вдало надолужувати швидкістю. І чудово, що такий темп по дистанції негативно не відобразився на роботі спортсменки під час стрільби стоячи. На останньому ж колі Олена й взагалі показала третій результат серед усіх учасниць. Вітаємо нашу біатлоністку з четвертою позицією!

А за крок до топ-10 фінішувала Віта Семеренко. Упродож усієї дистанції з ідеальною стрільбою Віта претендувала на високі позиції, однак, за результатами повільного останнього кола, завершила гонку 11-ю.

Третій фінішний командний результат — у Юлії Джими. Два штрафні кола після лежки значно ускладнили боротьбу спортсменці. Хоч швидкістю Юлія й відпрацювала добре, однак змогла отримати лише 22-й результат.

Схожа на ситуацію сестри під час останнього кола склалася у Валі Семеренко. Два промахи на стійці й невисока швидкість на останніх метрах обумовили українці 36-й рядок у тоталі.