Третій етап Кубка світу з біатлону сезону 2018/2019 в чеському Нове-Мєсто завершився жіночим мас-стартом.

Непогані результати показали всі українські спортсменки, увійшовши в топ-30 рейтингу гонки.

Найкраще серед наших спортсменок виступила Олена Підгрушна, подаруваши команді 18-й результат. Попри три кола штрафу капітану все ж таки вдалося випередити Юлію Джиму, яка також на 450 метрів подовжила собі дистанцію.

Найбільш влучною цього разу виявилася Анастасія Меркушина. Біатлоністка припустилася двох промахів, та, за відсутності достатньої швидкості, змогла фінішувати лише 23-ю.

Після Анастасії фінішувала й Валя Семеренко. Вона — 24-а. А Віта ж привезла 29-й результат.

У загальному заліку Кубка світу серед наших спортсменок нині лідирує Олена Підгрушна. Спортсменка утримує 19-у позицію. За нею — Юлія Джима на 23-у місці. Валя Семеренко — 30-а. Анастасія Меркушина — 31-а.