Останньою гонкою, за офіційним міжнародним календарем цього сезону, для чоловіків став мас-старт.

Дмитро Підручний ще не зовсім відновив фізичну форму, тож під час проходження дистанції акцентував більше на вогневих рубежах. Попри дві хиби капітан чоловічої команди сьогодні показав кращий серед українців результат. За підсумками гонки, він опинився на 17-й позиції.

Дещо гірше виступив Артем Прима. Сім промахів дозволили спортсмену вибороти лише 27-у позицію.

Нагадаємо, що минулого року наші біатлоністи не взяли участь у жодному з п’яти мас-стартів. Радіємо, що ситуація змінилася.

Загалом, після перших трьох етапів маємо такі результати: у рейтингу Кубка світу Артем Прима – на 27-у місці, Дмитро Підручний – 28-й.