Нагороди за найвищі спортивні досягнення грудня 2018-го та березня 2019-го біатлоністам вручив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Він наголосив, що це перша особиста медаль Дмитра на дорослих міжнародних стартах за його 14-річний спортивний «досвід».

«Приємно, що в останні роки Дмитро став одним з лідерів українського біатлону – і вся його кропітка робота, націленість на результат ознаменувалися таким фантастичним, неперевершеним звершенням», – підсумував Сергій Бубка.

Фото — НОК

Biathlon.com.ua представив і коментар президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака:

У нас вже традиційно зима проходить і я завжди впевнений, що хтось з наших спортсменів буде нагороджений. Радий, що це знову Юлія Джима, і от вперше Дмитро Підручний, так би мовити, підтримує наші традиції. В нас далеко не всі вірили, нас критикували. Так, у нас були проблеми з підготовкою, зміною поколінь, також сильно впливає стан здоров’я. Треба зауважити, що в нас нема таких умов для тренувань, як у наших суперників, але все рівно ми працюємо, мало піаримося, але робимо свою справу. Знаєте, є забобони, я в них не вірю, але олімпійські медалі ми виграємо через одну олімпіаду. Ті ігри, де ми не взяли жодної медалі вже минули, і скоро вже має бути Пекін. Я в це вірю, разом з командою рухаємося до цього, робимо висновки, підтягуємо молодь, адже вже час, що б наші ветерани давали дорогу молодим. Звичайно, в них ще є порох в порохівницях, але життя є життя, і треба буде молоді захищати честь держави на головних зимових іграх. Запрошую всіх журналістів до співпраці з командою, а то часто кажуть, що федерація закрита. Хочу подякувати всім за підтримку. Зокрема НОК, Міністерству спорта, «Динамо», ЗСУ. Навіть в найважчі моменти ми робимо свою справу. Цього року на кожних серйозних змаганнях у нас є медалі. А ми не така біатлонна держава, і в тих умовах, які маємо — добре виступаємо.

Кращими ж тренерами місяця визнано Уроша Велепеця та Юрая Санітру.