Остаточні списки складів української команди з біатлону опублікували на xsport.ua.

До складу основної чоловічої збірної увійшли 7 спортсменів. Сьомим номером до команди включили Тараса Лесюка. Повний же склад виглядає таким чином:

Чоловіки «А»: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк.

У жіночій збірній під керівництвом Санітри працюватимуть 5 спортсменок. І тут, мабуть, головною несподіванкою є відсутність капітана команди Олени Підгрушної.

Як повідомив президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, вона, разом з Юлією Джимою, висловили бажання тренуватися під керівництвом словенського фахівця Уроша Велепца. Однак остаточне рішення з цього питання приймуть пізніше, так як нині лише тривають перемовини.

У результаті цього в остаточному складі жіночої команди відбулися невеликі зміни. Повністю склад виглядає так:

Жінки «А»: Валя Семеренко, Віта Семеренко, Дар’я Блашко, Юлія Журавок, Катерина Бех.

У команді Б тренуватимуться 5 чоловіків і 7 дівчат. Нижче наводимо повні списки:

Чоловіки «Б»: Андрій Доценко, Артем Тищенко, Віталій Труш, Руслан Бригадир, Роман Боровик.

Жінки «Б»: Надія Бєлкіна, Ольга Абрамова, Анна Кривонос, Яна Бондар, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко.

При цьому стало відомо, що в розширений склад команди «Б» також увійшла Ірина Варвинець, яка розпочала тренування після народження дитини.

Анастасія Меркушина разом з молодшою ​​сестрою Олексадрою працюватиме разом із чоловічою командою «Б», під керівництвом свого батька-тренера.

Повідомляється, що перший збір основної команди запланований з 1 червня на базі «Західного реабілітаційно-спортивного центру» в Сянках. У свою чергу команда «Б» збереться з 15 травня в Чернігові.