29-річна Надія Бєлкіна потрапила до складу жіночої збірної України на перший етап Кубка світу, який стартує 30 листопада в Естерсунді. Чемпіонка зимової Універсіади-2017 розповіла xsport.ua про підготовку до сезону і очікування від виступу в Швеції.

Про підготовку до сезону

На сніг ми стали у Вуокатті, Фінляндія. Тренувалася добре, разом із усіма. Під кінець збору прихворіла і пропустила три робочі дні. Після переїзду в Норвегію працювала в ощадному режимі. Тільки-но почалися прискорення — все робила за планом. Пробігла контрольну гонку з дівчатами і показала досить непоганий результат. Зараз вже тренуюся в звичайному режимі і готуюся до Кубка світу.

Про старт на Кубку Норвегії

Спринт пробігла не бездоганно, але в цілому я задоволена. Звичайно, ще є над чим працювати. Трохи не вистачило сил на останнє коло. На вогневих рубежах стріляю довше інших і часом не вистачає витримки на лижні. Вважаю, що в подальшому все буде добре, тому що це тільки перші старти.

Про потрапляння в основний склад збірної України на Кубок світу

Безумовно, мене тішить те, що їду на Кубок світу. Треба набиратися досвіду, тому що там зовсім інший рівень змагань в порівнянні з IBU. Тренер ще не говорив, в якій гонці буду брати участь, але налаштована дуже серйозно.