Віднині форма українських спортсменів та делегацій обов’язково міститиме національну символіку. Відповідне рішення ухвалив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Своїм дорученням зобов’язав на постійній основі здійснювати закупівлю форми для спортсменів та офіційних делегацій національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту лише за умови, що:

— На парадній спортивній формі загального призначення має бути обов’язково розміщено малий державний герб України, надпис UKRAINE, державний прапор України.

— На спортивній формі спеціального призначення розміщується відповідна символіка з урахуванням цього доручення, специфіки виду спорту, пропозицій національних спортивних федерацій та вимог міжнародних федерацій.

Виступи та перемоги наших спортсменів на міжнародній арені мають чітко ідентифікуватися з Батьківщиною, яку вони представляють.

Слава Україні!»

Нагадаємо, раніше стало відомо, що серед усіх видів спорту біатлон у 2019 році отримає найбільше фінансування. На нього з держбюджету виділять 64,1 млн гривень, тоді як минулого року – 53, 3 млн.