_DSC7686Першого червня, під час робочої поїздки до Сумської області Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов побував на спортивній базі в урочищі «Токарі» та поспілкувався з жіночою збірною з біатлону, яка наразі тренується на Сумщині.

На зустріч із міністром прибули голова облдержадміністрації Володимир Шульга, голова обласної ради Микола Клочко, віце-президент Федерації біатлону України Анатолій Линник, ректор Сумського державного університету, депутат обласної ради Анатолій Васильєв та інші.

Анатолій Линник провів міністру маленьку екскурсію спортивною базою, показав місця майбутнього будівництва траси, стрільбище, яке гості по черзі випробували на міцність.

Питання, які піднімалися під час зустрічі: квартири олімпійським чемпіонкам сестрам Семеренко та їх тренеру Григорію Шамраю; допомога у фінансуванні будівництва лижероллерной траси, спортінвентарю; виплата «кредиторки» за 2013 рік; використання спортивної бази в Токарях для проведення змагань.

Дмитро Сергійович пообіцяв, що квартирне питання має бути вирішене протягом місяця, а сума грошей необхідна на добудову траси та придбання спортінвентарю, по можливості, буде винайдена з обласного бюджету. Більш глобальні об’єкти, такі як стадіон, освітлення і гармати вимагають фінансів з державного бюджету, так як сума необхідна для споруди 24 млн.грн. для обласного бюджету зависока.

«Хочу щоб всі зрозуміли, міністр – це не високопоставлений чиновник, а представник молоді та спорту України в Уряді. Мені випала почесна та відповідальна місія представляти і захищати ваші інтереси. Лише разом з вами ми зробимо правильні кроки на шляху до розбудови молодіжного руху та спорту в державі. Тому закликаю всіх до тісної співпраці», – зазначив Дмитро Булатов.

Проводжаючи гостя, Анатолій Линник сказав: «Сьогодні, ми разом з Сумською обласною радою та за підтримки президента ФБУ Володимира Бринзака, прикладаємо багато зусиль, для того, щоб біатлон на Сумщині розквітав. У нас багато талановитих спортсменів, яким необхідно гідне місце для тренувань. Зробимо, все можливе і неможливе, щоб центр зимових видів спорту був побудований і вдало функціонував».

Анатолій Линник подякував міністру за те, що приїхав допомогти у вирішенні проблем сумського осередку ФБУ та виразив окрему подяку  Володимиру Бринзаку за допомогу у розвитку біатлону у нашій області.

Фотозвіт