Сьогодні в італійському Италия  Мартелл-валь-Мартелло розпочався останній, восьмий, етап Кубка IBU.  Дистанцію відкрили чоловіки. Змагалися спортсмени в спринті.

Кращим серед українських біатлоністів став Антон Дудченко. Він — на 15-й позиції. Втретє потрапити до топ-20 гонок Кубку IBU спортсмену дозволила непогана стрільба з одним промахом на стійці.

20-й результат — у активі Тараса Лесюка. Вище згаданому колезі українець поступився 18-а секундами.

Максим Івко з «чистою» стійкою зміг зайняти 32-е місце, поступившись лідерам гонки двома з половиною хвилинами.

А завершив український рейтинг Андрій Доценко. Біатлоніст сьогодні 44-й. Причина цьому — п’ять незакритих мішеней.

У заліку Кубка націй наші утримують четверте місце і, як і раніше, претендують на максимальну квоту в наступному сезоні гонок Кубка IBU.