Сьогодні розпочалися старти шостого етапу кубків світу та IBU. Першим, за часом гонки, відбувся жіночий спринт у швейцарському Ленцерхайді.

На Кубку IBU українську команду сьогодні знову представили лише три спортсменки. Проте, головне не кількість, а якість! І в цьому наші дівчата не пасли задніх.

За крок до бронзи опинилася Надія Бєлкіна. Біатлоністка припустилася лише однієї хиби в стрільбі і «чистим ходом» також демонструвала гарну фізичну форму. Сьогодні Надія в квітковій церемонії з четвертим результатом.

Другий результат серед української команди показала Марія Кручова. Узагалі, останні виступи спортсменки виокремлюються позитивною динамікою результатів. Так і сьогодні: до квіткової церемонії спортсменці забракло лише шість секунд. Вона – на сьомій позиції.

Яна Бондар же з початку дистанції задала непоганий ритм. Ситуацію погіршили три хиби спортсменки на вогневих рубежах. І попри вражаюче відігрування 15-и (!) позицій під час останнього кола, Яна не змогла піднятися вище за 20-й результат.

Загалом, усі наші спортсмени сьогодні ввійшли до топ-20, завдяки чому в загальному командному заліку Кубка IBU піднялися на четверте місце.

Спринт. Жінки
1.  Вікторія Слівко  (0+0)  23:39,3
2.  Ул’яна Кайшева  (0+0)  +3,7
3.  Яніна Хеттіх  (0+0)  +30,4
4.  Надія Бєлкіна  (1+0)  +47,3

7.  Марія Кручова  (0+0)  +1:18,2
20.  Яна Бондар  (1+2)  +2:07,5

Повні результати гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка IBU і Кубка націй IBU