Сьомий етап Кубка світу з біатлону стартував сьогодні у чеському Нове-Мєсто. Уперше в історії змагань Кубка світу спортсмени виступили без уболівальників. Так, відчути брак підтримки трибун та поривистий вітер на дистанції спринту вже встигли жінки.

Оптимістичні настрої впродовж гонки дарували Віта та Валя Семеренко. Більше того — якби не останній промах, Валя фінішувала б у квітковій церемоніїї. Проте сьогодні має 12-й результат, а разом із ним — і місце для участі в мас-старті.

Віта ж із двома штрафними колами після стійки фінішувала лише 43-ю.

Другий командний результат, 21-е місце, показала Анастасія Меркушина. Із останнім, 99-м , стартовим номером, навіть попри лише один промах, біатлоністка не змогла піднятися вище в фінішному протоколі.

Юлія Джима з колом штрафу після кожного вогневого рубежу показала 32-й час.

Не здобула кубкових очків сьогодні Олена Підгрушна: з трьома сумарними хибами спортсменка — на 49-й позиції.

Та попри відсутність високих результатів нашої збірної, за підсумками сьогоднішнього спринту, у Кубку націй результат команди поліпшився. Нині ми — на шостому місці.