Колаж — «Біатлон Майбутнього»

Чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Зоріна тривав у Чернігові з 23 по 28 серпня. За його результатами, на Сумщину, як і минулого року, приїхало друге командне місце.

Цікаво, що боротьба за лідерство у всеукраїнській першості точилася до останньої гонки. І нині хотілося б відзначити та висловити подяку нашим юним спортсменам та їх тренерам, які з року в рік гідно представляють область.

Так, у спринті на лижероллерах серед старших дівчат другою стала Тетяна Продан, а третьою – Аліна Єрьоменко. У середніх дівчат бронзу виборола Ксенія Кравченко. А серед молодших третім результатом відзначилася Поліна Пуцко.

У старших юнаків у цій же дисципліні третім став Владислав Чихар. Срібло серед середніх юнаків – за Сергієм Супруном, а Олександр Біланенко став другим із-поміж категорії «молодші юнаки».

Індивідуальна гонка також принесла сумським спортсменам чимало нагород. Переможцем серед старших дівчат стала Тетяна Продан, у Аліни Єрьоменко – третій час. Поліна Пуцко ж знову стала третьою серед молодших.

І хоча старші та серед юнаки успіх дівчат повторити не змогли, однак Дмитро Саврацький став першим серед молодших.

Загалом, після чотирьох гонок команда Сумської області мала рівну кількість очок із чернігівською.

Фаворита обрали за підсумками змішаних естафет. Серед старших спортсменів наші Тетяна Продан, Аліна Єрьоменко, Владислав Чихар та Олександр Родітєлєв стали другими. Молодші ж сумські біатлоністи: Ксенія Приходько, Поліна Пуцко, Олександр Біланенко та Дмитро Саврацький стали переможцями гонки. Але, на жаль, із четвертим результатом «середніх» спортсменів команда втратила цінні очки до загального заліку й, поступившись 11 балами Чернігівській області, стала срібним призером змагань.

Підсумки чемпіонату традиційно підбив головний тренер Сумської області з біатлону Василь Крот:

— Треба зазначити, що умови цього року склалися несприятливі: був сильний вітер, дощ. Проте я задоволений виступом нашої команди, порівняно з минулим роком скоротили відставання від першого місця. Хочу висловити подяку тренерам, вихованці яких демонструють високі результати, а саме: Григорію Шамраю, Олександру Москаленку, Віктору Бондаренку, Юрію Дмитренку та Тетяні Рудь. Нині чекатимемо на чемпіонат України з літнього біатлону серед дорослих, який триватиме в Чернігові з 21 по 26 вересня, а згодом – на юніорський чемпіонат із 4 по 10 жовтня.

«Сумська обласна організація Федерації біатлону України» радо вітає наших спортсменів та їх тренерів із вагомим досягненням. Відчутний прогрес, помітний ріст команди, і це, безумовно, тішить. Дякуємо за гідний виступ і до нових перемог!