На дистанцію короткої індивідуальної жіночої гонки представниця української збірної Юлія Джима вийшла в червоному бібі лідера заліку індивідуальних гонок. Звичайно, наші вболівальники покладали на неї неабиякі надії. Та й сама спортсменка, очевидно, розраховує боротися за Малий кришталевий глобус.

Однак три штрафні кола біатлоністки, сумарно здобуті під час стрільби, помітно ускладнили її становище на дистанції. Юлія Джима сьогодні 42-а. Це передостанній результат жовто-блакитної команди.

Найкраще ж із наших виступила Яна Бондар. Попри дві хиби на першому рубежі, далі стрільба дівчини була бездоганною. А швидкість спортсменки дозволила показати третій за якістю результат у кар’єрі. Сьогодні Яна Бондар – 27-а.

Капітан збірної Олена Підгрушна — 36-а з одним 45-секундним штрафом.  Разом із Яною Бондар вони вибороли кубкові очки.

41-й результат, у дечому обумовлений проблемами з гвинтівкою, отримала Надія Бєлкіна. Час перебування дівчини на дистанції подовжили затримка зі стрільбою на другому рубежі та хиба на третьому.

Закрила «український рейтинг» Юлія Журавок, не на багато відставши від своєї тезки Джими. Два промахи завадили біатлоністці піднятися вище 45-ї позиції.

У Кубку націй наші дівчата сьогодні зміцнили дев’яту українську позицію. Далі в Кенморі відбудуться чоловіча та жіноча естафети.