Меркушина завершила гонку на шостій позиції, поступившись лідеру менш ніж на хвилину.

Юлія Джима/ biathlon.com.ua

В австрійському Обертілліасі, де свій заключний збір перед сезоном проводить чоловіча збірна України, а також Юлія Джима й Анастасія Меркушина, відбулася гонка за участі спортсменів збірних України, Австрії, Канади, Болгарії, Словенії, Фінляндії та США.

У спринті на 7,5 кілометрів, перемогу здобула українська біатлоністка Юлія Джима. Із одним промахом спортсменка зуміла випередити сильну фінку Марі Едер (Марі Лаукканен) на 13 секунд, а також американку Клер Іган, яка відстрілялася «чисто». Анастасія Меркушина, з одним промахом, завершила гонку на шостій позиції.

Фінішний протокол

У чоловічому спринті перемогу здобув канадець Скотт Гоу, який закрив всі 10 мішеней. Другим із 3-х секундним відставанням фінішував австрієць Сімон Едер, а на третій позиції розташувався словенець Яків Фак.

У гонці взяли участі й троє українських біатлоністів. Вище інших в фінішному протоколі розташувався Артем Тищенко. Із одним промахом чернігівський біатлоніст став 13-м. Тричі не закрив мішень Сергій Семенов і фінішував 15-м, а Віталій Кільчицький після нуля на стрільбі лежачи, чотири рази промахнувся на стійці. Відзначимо, що під час гонки на стрільбищі був рясний туман. Не бігли гонку лідери команди Дмитро Підручний та Артем Прима.

Першоджерело: xsport.ua