Тим часом у білоруських Раубічах завершився вже другий змагальний день останнього етапу Кубка IBU. Як і вчора, сьогодні спортсмени змагалися в спринті. Першими стартували жінки.

Надія Бєлкіна змогла завершити гонку в топ-20. Із одним штрафним колом спортменка на 14-й позиції. Також одне штрафне коло мала Анна Кривонос. Спортсменка змогла показати відносно непоганий результат, фінішувавши 23-ю.

Із кубковами очками, але без властивої для себе швидкості на дистанції спринт завершила Ольга Абрамова. Вона — 36-а. Валерія Дмитренко сьогодні стріляла швидко, але з двома промахами. У фінішному протоколі вона — 46-а.

Юлія Журавок, на жаль, була вимушена поїхати з Раубічів через погане самопочуття.

46.  Валерія Дмитренко (0+2)  +3:27,0

Останній спринт сезону на Кубку IBU провели й чоловіки. Кращим серед українців став Артем Тищенко. Біатлоніст завершив гонку 20-м.

Два кола штрафу дозволили фінішувати Богдану Цимбалу лише 22-м. Стільки ж штрафних метрів біг Андрій Доценко, але з меншою швидкістю спортсмен — 28-й. До зони заліку також увійшов Руслан Бригадир: він 31-й.

Із половиною закритих мішеней Тарас Лесюк у фінішному протоколі 47-й. Ще більше промахів, шість, мав Віталій Труш. Він — 57-й.