Чемпіона світу-2019 в гонці переслідування Дмитра Підручного вперше в кар’єрі визнано кращим спортсменом місяця. Про емоції після отримання нагороди, а також підготовку до нового сезону біатлоніст розповів в інтерв’ю XSPORT:

Про нагороду кращого спортсмена березня:

Цю нагороду поставлю вдома на найвищу полицю, поряд із золотою медаллю чемпіонату світу. Ще недавно таке визнання було для мене мрією, а вже зараз вона здійснилася. Дуже приємно, що національний олімпійський комітет відзначив мою перемогу і гідно її оцінив.

Про увагу громадськості в останні місяці:

Чесно кажучи трохи втомлює, але в основному це приємні емоція і цікаві зустрічі.

Про початок підготовки до нового сезону:

Я вже почав тренуватися, готуватися до майбутніх зборів. Звичайно, поки що це невеликі навантаження, але для того, щоб на першому зборі бути в більш-менш оптимальній формі, нормально сприймати навантаження, які дає тренер, потрібно вже працювати.

Про перший збір команди:

Перший збір чоловічої команди буде в Буковелі, з 21 травня по 2 червня. Житимемо в музеї-садибі «Гражда», тому всіх уболівальників запрошую. Приїжджайте, буде можливість з нами поспілкуватися.

Про план тренувань:

План тренувань Юрай поки що не скинув, сказав, що хоче в перший день збору обговорити більш детально з командою план підготовки до сезону. Думаю, що він підготує нам правильну програму.