Порівняно з чоловічою командою, спринтерська гонка нашим спортсменкам вдалася краще.

Найвищий результат серед представниць жовто-блакитної збірної продемонструвала Анастасія Меркушина. Незважаючи на промах під час стрільби лежачи, спортсменка змогла пробитися в топ-10. Сьогодні в неї восьмий результат.

До топ-20 увійшла Віта Семеренко. Із тією ж однією хибою спортсменка фінішувала 17-ю.

Надія Бєлкіна, за результатами спринту, на 24-й позиції. Решта наших дівчат не потрапили до топ-30.

Валя Семеренко з однією хибою на першому вогневому рубежі – 31-а. Услід за нею, 32-ю, фінішувала Юлія Журавок. Яна Бондар при п’яти промахах показала 62-й час.

Найкращу серед українок, сьому, позицію в загальному заліку Кубка IBU продовжує утримувати Надія Бєлкіна. У Кубку націй IBU чоловіча збірна України — четверта, жіноча — п’ята й претендує на максимальну квоту в наступному сезоні.

Відкритий чемпіонат Європи — 2019 завершиться вже завтра. Спортсмени виступлять в гонках переслідування.