Завершальним стартом Відкритого чемпіонату Європи з біатлону в Раубічах стала жіноча гонка переслідування.

І для українок заключний вид змагань видався чи не найкращим за всю програму чемпіонату. Усі четверо наших дівчат значно покращили власні результати зі спринту й фінішували в топ-20.

Окрім того, Валя Семеренко показала кращий хід на дистанції, а Анастасія Меркушина – швидкострільність.

Анастасія Меркушина сьогодні фінішувала восьмою. Поборотися за призові місця їй завадили три штрафних кола.

Валя Семеренко зі стартового номера відіграла 14 позицій. Однак із тими ж трьома штрафними колами ледь-ледь не дотягнула до топ-10. Вона – 13-а.

Не на багато від сестри відстала Віта Семеренко. Ті ж три штрафних кола – і 16-й результат.

Надія Бєлкіна схибила двічі. Вона – 19-а.

У загальному заліку Кубка IBU Надія Бєлкіна лише зміцнила власну шосту позицію. Це значить, що в Отепяя спортсменка спробує остаточно закріпитися в топ-10 і забезпечити собі додаткову квоту на останній етап Кубка світу в Холменколлені.

Наступних стартів, за програмою вже сьомого етапу Кубка IBU, чекаємо 1-2 березня в естонському Отепяя.