Так символічно склалося, що в Міжнародний жіночий день на чемпіонаті світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка. І через підступний вітер довелося спортсменкам сьогодні непросто.

На жаль, до залікової зони, за результатами гонки, потрапили лише дві українки. Кращий час серед нашої збірної показала Анастасія Меркушина. Вона, на відміну від решти представниць жовто-блакитної команди, бігла всього одне штрафне коло. Проте на трасі було помітно, що процес відновлення все ще дається біатлоністці в знаки. Анастасія сьогодні на 28-й позиції.

У заліковій зоні – і Валя Семеренко. На дистанції спортсменці забракло влучності на вогневих рубежах. Уже після стрільби лежачи, українка отримала два кола штрафу. Анастасії Меркушиній Валя поступилася всього трьома секундами. Вона – 29-а.

Стільки ж хиб мала сьогодні Юлія Джима, хоч і здобула їх на стійці. Українка помітно поступалася швидкістю решті колег по збірній і фінішувати змогла лише 54-ю.

Зовсім не склалася гонка для Віти Семеренко. Із двома промахами на кожному зі стрільбищ спортсменка – 76-а в заліку спринту.

У загальному заліку Кубка світу наші дівчата розташувалися з 34-ї по 46-у позицію. За рейтингом Кубка націй, Україна – восьма.

Завтра у шведському Остерсунді відбудеться чоловічий спринт!