На одноденну перерву в чемпіонаті світу з біатлону українська збірна пішла чемпіоном. Сьогодні ж шлях до перемог продовжили наші дівчата.

Кращою на дистанції індивідуальної гонки в шведському Остерсунді серед представниць жовто-блакитної команди стала Анастасія Меркушина. Вона бездоганно здолала перші три вогневі рубежі й ішла четвертою. Проте заключна стрільба обернулася для Насті хвилиною штрафу. Тож, сьогодні біатлоністка закрила топ-10.

До 15-и кращих увійшли ще дві наші спортсменки. Юлія Джима продемонструвала ідеальну стрільбу, однак невисоку швидкість. Вона – на 12-й позиції.

14-й результат має Юлія Журавок. Старшій колезі сум’янка поступилася всього п’ятьма секундами.

А найшвидшою в нашій команді була Валя Семеренко. Однак три хвилини штрафу дозволили біатлоністці фінішувати лише 36-ю.

У загальному заліку Кубка світу Анастасія Меркушина нині перебуває на 32-й позиції. До речі, першою з українок спортсменка досягла такого показника. Також Настя єдиною з наших дівчат отримала право участі в мас-старті в завершальний день чемпіонату світу з біатлону.

Завтра на дистанцію спринту вийдуть чоловіки.