Чоловіча індивідуальна гонка, за програмою чемпіонату світу з біатлону у шведському Остерсунді, вже встигла отримати характеристику «найбільш несподіваного подіуму».

А наскільки ж несподіваними були результати українських спортсменів?

Наша команда сьогодні стартувала без лідерів: Дмитро Підручний відпочиває задля якісної підготовки до решти змагань, Артем Прима відновлюється після проблем зі здоров’ям.

Найбільш досвідченим серед жовто-блакитної команди на дистанцію вийшов Сергій Семенов. Через шість промахів, спортсмен зміг фінішувати лише 69-м.

Кращим серед молодших наших біатлоністів став Віталій Труш. Він мав дві штрафні хвилини і єдиними зміг завершити гонку в топ-60.

Шість промахів, як і в Сергія Семенова, припустився Руслан Ткаленко. Він – 65-й.

Артем Тищенко ж схибив сім разів. Він – на 83-й позиції.

У загальному заліку Кубка світу Дмитро Підручний займає 18-е місце. За рейтингом Кубка націй, Україна досі утримує десяту позицію.

Завтра в Остерсунді пройде одиночна змішана естафета.