На півтора етапи раніше, з прикрими новинами про закінчення спортивної кар’єри Мартена Фуркада та Кайси Макаряйнен, але так красиво  завершився Кубок світу з біатлону 2019/2020. 14 березня гонки переслідування у фінському Контіолахті стали останніми змагальними видами, у яких виступили кращі біатлоністи світу.

Серед українців непогані результати змогли показати Дмитро Підручний та Артем Прима. Із двома штрафними колами в кожного, спортсмени відігрували втрачений час швидкістю й фінішували на 16-й та 17-й позиціях відповідно. Руслан Ткаленко схибив тричі, залишився, на жаль, без кубкових очок, на 44-у місці.

44.  Руслан Ткаленко (1+0+1+1)  +4:00,1

Наші біатлоністки показали трохи нижчі результати. Кращою стала Анастасія Меркушина: з трьома штрафними колами — на 24-й позиції. П’ять промахів на стрільбі дозволили Валі Семеренко фінішувати лише 30-ю. Віта Семеренко стартувала 30-ю, чотири рази схибила на рубежах й фінішувала 35-ю.

Це були неймовірні чотири місяці! Дякуємо спортсменам за яскравий сезон!