Участь у жіночому спринті п’ятого етапу Кубка IBU взяли лише три українки. Порівняно з результатами короткої індивідуальної гонки показники представниць жовто-блакитної команди дещо погіршилися.

Яна Бондар тричі бігла штрафне коло, що дозволило спортсменці фінішувати лише 30-ю.

Надія Бєлкіна з чотирма хибами на вогневих рубежах посіла 32-е місце. Так само відстрілялася й Марія Кручова, але через значно нижчі показники швидкості, біатлоністка фінішувала лише 59-ю.

Тішить те, що «чистим ходом» дві наші спортсменки виступи досить непогано. У Надії Бєлкіної та Яни Бондар шосте й дев’яте місце відповідно.

Ольга Абрамова знову не вийшла на старт через погане самопочуття. Нині спортсменка хворіє на застуду.

У загальному заліку Кубка IBU до топ-10 наразі входить лише Надія Бєлкіна. У неї – дев’ята позиція.