Справжнім експериментом видався початок п’ятого етапу Кубка IBU в німецькому Арбері. Уперше в історії спортсмени на міжнародних змаганнях бігли коротку індивідуальну гонку з 45-секундним штрафом за промах.

Кращим серед української команди сьогодні вкотре виявився Тарас Лесюк. Пропри півтори хвилини штрафу, біатлоніст фінішував із 19-м часом.

Дещо повільніше, але так само влучно виступив сьогодні Віталій Труш. У нього – 21-а позиція.

Протилежна ж ситуація в Руслана Ткаленка. Із 12-м місцем за чистим ходом спортсмен припустився п’яти хиб на вогневих рубежах, чим обумовив собі лише 27-й фінішний час.

Кубкові очки, за результатами короткої індивідуальної гонки, здобув і Антон Дудченко. Із двома промахами біатлоніст – 33-й.

І лише Віталій Кільчицький сьогодні, на жаль, фінішував за межами топ-40. Три хвилини штрафу дозволили біатлоністу опинитися лише на 42-й позиції.

Кращим серед українців у загальному заліку Кубка IBU досі лишається Антон Дудченко. Він він перебуває в топ-20.