Французький етап Кубка світу з біатлону завершено! Заключним змагальним видом програми став жіночий мас-старт. Від України в ньому виступили Олена Підгрушна й Дар’я Блашко. І якщо для Дар’ї цей старт став швидше безцінним досвідом та першою можливістю виступати в числі 30-и найсильніших біатлоністок світу, то від капітана команди вболівальники очікували результату.

Тричі бігла штрафне коло й фінішувала Олена сьогодні 19-ю. У Дар’ї ж стрільба склалася значно краще: усього одне коло штрафу, проте над швидкістю спортсменці ще треба працювати. За результатами першого свого мас-старту, біатлоністка — 29-а.

У загальному заліку Кубка світу Олена Підгрушна лишається кращою серед українок. Вона — на 17-й позиції.

Четвертий етап Кубка стартує вже після новорічних свят. Гонки продовжаться 9 січня в німецькому Оберхофі.