Шановні друзі!

Новий рік – уже на порозі! А, отже, час підсумовувати, дякувати, вітати та прямувати далі.

Гарно попрацювали ми у 2018 році. На високому рівні цьогоріч оцінюю роботу наших тренерів, пишаюся досягненням сумських спортсменів, тішуся, що невпинно збільшується кількість уболівальників.

За підтримку сумських спортсменів, сприяння розвитку біатлону на Сумщині висловлюю вдячність нашим дорогим друзям: віце-президенту СОО ФБУ Володимиру Думенку, директору компанії «Guala Closures Ukraine» Володимиру Зайцю, генеральному директору заводу «Керамейя» Івану Телющенку, страховій групі «ТАС» у обличчі Людмили Поповської.

Разом нами зроблене не може не радувати. Але, скільки ще треба всього досягти! Попереду – кропітка робота над поліпшенням біатлонної інфраструктури в області. На меті – повернення Сумщині звання «столиці українського біатлону».

Я зичу тренерам приголомшливого успіху, справедливого визнання вашої праці. Спортсменам – високих результатів, дивовижних досягнень, нехай кожне тренування наближає вас до бажаного результату. Уболівальникам бажаю не розчаровуватися в «прозорості» українського спорту, радіти перемогам власних фаворитів.

Усім нам бажаю досягнути в новому році поставлених цілей, не втрачати ентузіазму й прагнути до кращого життя!

Із Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,
Президент СОО ФБУ Анатолій ЛИННИК