Сьогодні, за програмою третього етапу Кубка IBU, у спринті стартували й жінки. Чудові результати змогли продемонтрувати наші спортсменки. Анастасію Меркушину вітаємо з черговим подіумом! Так тримати!

За крок від призового місця опинилася Юлія Журавок. 0,1 секунди поступилася спортсменка колезі по команді, хоча на відміну від Насті, відстрілялася сьогодні ідеально. Юлія — четверта.

Ольга Абрамова завершила гонку в топ-20. Саме в цій гонці за 16-е місце біатлоністка може нарікати на швидкість стрільби, якою програла Анастасії Меркушиній 32 секунди.

Анна Кривонос із одним штрафним колом прибігла 26-ю.

Не здобули кубкових очок сьогодні Надія Бєлкіна та Катерина Бех. Маючи по три промахи кожна, дівчата завершили гонку на 43-й та 45-й позиціях відповідно.

Завтра чекаємо на одиночну й класичну змішані естафети.